strona główna   |   mapa strony   |   bilety   |   kontakt

Newsletter

Chcesz otrzymywać newsy? Zapisz się!Biuletyn Informacji Publicznej

ePUAP


Wrzesień 2017

Teatr Mały

14.09

/czwartek/ 

godz. 17:30

i 20:15

„Mayday 2”

To wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie dwa ciepłe domy z pięknymi żonami. Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w internecie. Oczywiście ciekawość oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania młodzieży w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru!

Fantastyczna gra aktorska oraz doprecyzowana treść bawi do granic możliwości przez 120 minut.

Obsada: Marek Siudym/Marek Włodarczyk, Michał Koterski, Mariusz Krzemiński / Michał Milowicz, Marcin Mroczek, Anna Gzyra, Joanna Jabłczyńska/ Kasia Polewany, Kamila Polak/ Aneta Zając

Organizator: Agencja Koncertowa Tomma

Bilety w cenie od 85 do 95 zł do nabycia w kasie Teatru Małego i na stronie www.kipbilecik.pl

Mayday2


16.09

/sobota/

godz. 16:00


„Trzy magiczne słowa” Teatr Muzyczny Castello

Spektakl to opowieść o trzech rezolutnych misiach, które podczas wspólnej zabawy odnajdują zaczarowany kamień. Jaką tajemnice skrywa w sobie kamień i jakie skutki może wywołać?- odpowiedzi na to pytanie udzielą sympatyczni bohaterowie.

,,Trzy magiczne słowa'' to nie tylko dobra zabawa, ale również nauka. Dzięki głównym postaciom wasze pociechy poznają najważniejsze wartości oraz tytułowe trzy magiczne słowa. Na potrzebę bajki powstała również wpadająca w ucho każdego malucha muzyka. Teksty piosenek dostosowane są do wieku widzów, a prosta i wesoła melodia zachęca do wspólnego śpiewania.

,,Trzy magiczne słowa'' to widowisko barwne i wesołe, które na jedną godzinę przeniesie każdego widza do zaczarowanego świata.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów od lat 3.

Czas trwania: 60 min.

Organizator: Teatr Mały

Bilety w cenie 18 zł ulgowe / 22 zł normalne do nabycia w kasie Teatru Małego i na stronie www.ticketportal.pl

trzy_magiczne_sowa27.09

/środa/

 

godz. 18:00 

„Księżniczka Czardasza” E. Kalmann, Teatr Muzyczny Arte Creatura

Księżniczka Czardasza to jedna z najbardziej znanych i uwielbianych operetek napisana przez najwybitniejszych librecistów wiedeńskich. Fabuła osnuta jest wokół miłosnego mezaliansu, który odzwierciedla ówczesne życie arystokratycznych elit. Młody książę Edwin zakochany w węgierskiej szansonistce Sylwii gotowy jest popełnić mezalians i poślubić artystkę kabaretową. Stary książę ojciec wzywa jednak Edwina do Wiednia, by doprowadzić do jego ślubu z zamożną hrabianką Stasi. Sylwia dowiaduje się o zaręczynach ukochanego i wyrusza do Wiednia. Na balu udając żonę hrabiego, oczarowuje wszystkich łącznie z niedoszłymi teściami. Po wielu zwrotach akcji Edwin i Sylwia padają sobie w ramiona, a stary książę godzi się wyborem syna. Okazuje się bowiem, że księżna matka także była niegdyś szansonistką, syn musi być więc „genetycznie obciążony”.

W spektaklu wystąpią artyści Teatru Muzycznego Arte Creatura.

Libretto: Leo Stein i Bela Jenbach

Przekład: Jerzy Jurandot

Reżyseria: Dariusz Taraszkiewicz

Choreografia: Maria Pałczyńska

Organizator: Fundacja Arte Creatura

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie Teatru Małego

kSIEZNICZKA_cZARDASZA 
logo_silesia_region
Firma 3+ belfegor_tekst logo
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.